Haberler

OLAĞAN MECLİS TOPLANTIMIZ MİLLETVEKİLİMİZ VE QNB FİNANSBANK YETKİLİLERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan ÇİLEZ,Ak Parti İlçe Başkanı Yasin KUZUCU,QNB FİNANSBANK Nakit Yönetmeni Satış ve Ürün Yönetim Müdürü Ahmet TOPUZ,Dış Ticaret Satış Yönetmeni Aziz AYHAN,Şube Müdürü Fatih SEZİKLİ katılımı ile gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Dursun DAĞDELEN hesapların görüşülmesi üzerine sözü Meclis Başkanımız Mustafa ATAK'a verdi.Hesapların görüşülmesinin ardından yeni çıkan krediler ve üyelerimize yönelik avantajlar için QNB FİNANSBANK yetkilileri sunumlarını yaptılar.Sunumun tüm üyelerimize duyurulması açısından önümüzde ki günlerde bir toplantı düzenleneceği belirtildi.

Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Amasyalıların vekili olarak kendilerinin ve iktidarlarının gerçekleştirdikleri çalışmalardan bahsetti. Türkiye'nin çok kritik bir süreçten geçtiğini belirten Çilez, "Bugün çekilen çilelerin farkındayız. Hem terör hem manipülotif operasyonlar hem de siyasi istikrarı bozucu harekatlar, ticari aktörler olarak hepimizi etkiliyor. Ama bilinmelidir ki bu çileler gelecek nesillerimizin refahı ve rahatı için katlanmamız gereken çilelerdir" dedi.OSB girişi ve yol genişletme çalışmaları hakkında de bilgi verdi.Toplantımız soru-cevap ile sona erdi.